לעדכונים נוספים עקבו אחרינו ב-facebook

טיולי שטח בצפון

אם אתם מעוניינים לארגן יום כיף לעובדים או למשפחה, אנחנו בטרקטורוני היער והגולן נארגן עבורכם יום בלתי נשכח, עם טיולים במסלולים ייחודים ברמה ובגליל. הטיולים נערכים ברכבי ג'יפים, באגי, ריינג'רים או רייזרים, מובחרים ובטוחים ועם הדרכה צמודה.

במהלך הטיולים שאנחנו מארגנים, תיהנו מנהיגה בשורה של מסלולים בעלי נוף מרהיב, כולל מסלולי אקסטרים ייחודים, ברמות נפתלי, עמק החולה, נהר הירדן ואזורים אחרים ברמת הגולן והגליל. בין לבין נערוך הפעלות ופעילויות חווייתיות שונות, נהנה מארוחות מפוארות בשטח, ותקבלו הסברים מפורטים על האזור מפי המדריך.
ניתן להתחיל את המסלול בטיול בזריחה, לאורך כל היום עד השקיעה, זאת על פי בחירתכם. הטיולים מתאימים למשפחות, זוגות, קבוצות עובדים, תלמידים ועוד.

סוגי אטרקציות:

8-490x360 jeep_3 bagi3 ranger1

טיולי רייזרים

טיולי ג'יפים

טיולי באגי

טיולי ריינג'רים

טיולי שטח בצפון

המבקרים בצפון הארץ יכולים ליהנות ממסלולי שטח מרשימים עם נופים מרהיבים שמזכירים גלויות נוף. בשביל ליהנות מאותם מסלולים בצורה ייחודית ניתן לשכור טרקטורונים,רכבי באגי או רייזר, כלי רכב בטוחים שמתאימים לשטח, מותאמים לזוגות ולקבוצות של 3 עד 4 ברכב. טיולי שטח בצפון הם חוויה מהנה, במהלכם ניתן להגיע אל מקומות ואתרים שבטיולים רגילים לא בהכרח ניתן להגיע אליהם. הטיולים משלבים בתוכם חוויה ייחודית של נסיעה על כלי שטח מותאם עם שורה של פעילויות מגוונות.

טיולי שטח בגולן

איזור רמת הגולן מכיל בתוכו מגוון מסלולי שטח מישוריים והרריים. באזור אפשר למצוא מסלולים לטיולי שטח במהלכם ניתן להגיע לואדיות, עמקים, מערות, מצפורים ונקודות תצפית שונות על אזור הרמה והגליל. על מנת ליהנות מחוויה בשלמותה, מומלץ לערוך טיולי שטח בגולן באמצעות כלי רכב מתאימים לנסיעה במסלולים, דוגמא טרקטורונים, באגי, ריינג'רים. כלי רכב אלו מותאמים לנסיעה של יחידים, זוגות וקבוצות. במהלך הנסיעה ניתן להגיע למקומות מיוחדים שבטיולים רגילים לא ניתן להגיע אליהם. במהלך הטיולים, ניתן לארגן הפעלות, ארוחות ואירועים שונים.

טיולי אקסטרים בצפון

מעטים המקומות בישראל שניתן לערוך בהם טיולי אקסטרים כמו בצפון הארץ. בעזרת כלי רכב דוגמת טרקטורונים, רייזנרים וריינג'רים, ניתן לערוך טיולי שטח במגוון מסלולים בטבע. כולל מעבר במים, נסיעה על פני שטחים הרריים, ירידות לעמקים, נסיעה במהירויות משתנות, כל זה בשמירה על כל כללי הבטיחות ובליווי צמוד של אנשי מקצוע מנוסים. במהלך הטיולים ניתן לשלב אירועים ופעילויות שונות, כולל ארוחות מיוחדות בשטח, סדנאות, הרצאות, משחקים ועוד. טיולי אקסטרים בצפון מתאימים לימי כיף, ימי גיבוש ואירועים אחרים.

Free WordPress Themes, Free Android Games